Google ADS

Tri vjet më parë luftonte me jetën, Eriksen rikthehet në Euro me gol

18:28 | 16 Qershor 2024
D.H

Danimarka është në avantazh ndaj Sllovenisë pas golit të Christian Eriksenit në minutën e 17-të.

Rezultati është 1-0, shkruan Arbresh.info.

Teksa ylli danez rikthehet në Kampionat Evropian me gol.

Kujtojmë se mesfushori danez pësoi arrest kardiak të cilit iu rrezikua jeta e tij dhe karriera, tre vite më parë në Euro 2020.

Djaloshi gjeti forcën dhe u rikthye për të vazhduar magjinë e tij.

Shpërndaje në rrjete sociale