Tre kartona të kuq për dy minuta (VIDEO)

20:39 | 9 Mars 2017

Ndeshjet e futbollit të Amerikës Jugore janë të njohura për nivelin e lartë energjetik dhe kjo ishte pikërisht ajo që ndodhi në takimin ndërmjet Tolucas dhe Monarcas në kuadër të ‘Copa MX’ që përfundoi me fitoren e Monarcas me rezultat 3 me 2.

Lojtarët e Tolucas u ndëshkuan tri herë me karton të kuq brenda vetëm dy minutave, diçka që rrallë ndodhë në një ndeshje futbolli, shkruan portali arbresh.info.

Shikoni videon më poshtë të këtij momenti:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara