Superliga sjellë sot tri ndeshje

11:00 | 16 Shtator 2018

Sot do të zhvillohen tri ndeshje në kuadër të Ipko Superligës, që të tria në të njëjtin orar.

Llapi e pret në “Zahir Pajaziti” skuadrën që e kryeson tabelën, Flamurtarin.

Trepça ’89 luan para shikuesve vendës në “Riza Lushta” kundër Drenicës.

Ndërkohë, në Prizren takohen Liria dhe KEK-u.

Të gjitha ndeshjet fillojnë prej orës 15:45.

 

Sot, 15:45:

Llapi – Flamurtari

Trepça ’89 – Drenica

Liria – KEK-u.

Lajmet më të lexuara