Superclasico në “Bernabeu”, formacionet zyrtare

19:37 | 9 Dhjetor 2018

Pas shumë shtyrjesh më në fund ka ardhur dita që të zhvillohet Superclasico.

River Plate dhe Boca Juniors luajnë ndeshjen kthyese të Copa Libertadores e cila u zhvendos për shkak të tollovisë së shkaktuar.

Ndeshja e parë ka përfunduar me rezultat 2-2.

Këto janë formacionet zyrtare:

River Plate:

Boca Juniors:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara