Super-modelja belge dhe futbollisti afrikan e zbulojnë lajmin e jetës

11:57 | 3 Prill 2018

Futbollisti nga Gaboni i Southamptonit, Mario Lemina, dhe modelja e njohur belge Fanny Neguesha po presin fëmijë, raportojnë mediat italiane e përcjellë arbresh.info. 

Lajmin e kanë konfirmuar vet çifti në fjalë përmes rrjeteve sociale.

Neguesha në këtë mënyrë bëhet nënë për herë të dytë pasi që më parë e ka gëzuar me një fëmijë edhe futbollistin italian Mario Balotelli. /arbresh.info/

        

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara