Stadiumi i Dynamo Kyiv mbulohet me borë pak çaste para se të filloj ndeshja ndaj Bayern Munich

18:27 | 23 Nëntor 2021

Sot do të zhvillohen 8 ndeshje në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Dy ndeshje do të zhvillohen në ora 18:45, Dynamo Kyiv-Bayern Munich dhe Villareal Manchester United.

Lexo edhe:

Formacionet zyrtare: Dynamo Kyiv – Bayern Munich, Villareal – Manchester United

Pak çaste para se të fillojë ndeshja, stadiumin e Dynamos e ka mbuluar bora.

Më poshtë gjeni pamjet ku shihet edhe portieri i Bayern munich, Manuel Neuer dhe lojtarët, duke bërë stërvitjet para  se të filloj ndeshja. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara