Google ADS

Sozia e Conor McGregorit pushton Kaliforninë (VIDEO)

12:22 | 31 Korrik 2017
Arbresh.info

Një kazak që duket sikurse Conor McGregor së fundmi ka vizituar plazhin e Kalifornisë, gjë që befasoi vendasit që bënin fotot me të.

Islam Badurgov, një 27 vjeçar që ushtron në rrugë dhe poston video në  media sociale, së fundmi ka vizituar palestrën e famshme Muscles Beach, transmeton portali arbresh.info.

Ai mori vëmendjen e publikut duke shtuar tatuazhe të përkohshme me irlandezin, syze e rroba, madje edhe ecjen imitonte./Arbresh.info

islam-badurgov

https://www.instagram.com/p/BTA38WKlW-H/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme