Sonte do të luhen disa ndeshje shumë interesante në Ligën e Kampionëve

08:40 | 28 Shtator 2021

Sonte do të zhvillohet xhiroja e dytë në Champions League.

Gjithsej do të  jenë tetë ndeshje, shkruan arbresh.info.

Në ora 18:45 do të zhvillohen 2 ndeshje, Ajax – Besiktas dhe Shakhtar Donetsk – Inter.

Ndërsa nga ora 21:00 do të zhvillohen gjashtë ndeshje dhe ndeshja më interesante do të jetë mes Paris  Saint-Germain kundër Manchester City.

Ndeshjet tjera janë:

RB Leipzig – Club Brugge

AC Milan – Atletico Madrid

FC Porto – Liverpool

Borussia Dortmund – Sporting CP

Real Madrid – FC Sheriff. /arbresh.info/