Shënon Linetty, Polonia barazon rezultatin

19:25 | 14 Qershor 2021

Kombëtarja e Polonisë ka barazuar rezultatin ndaj Kombëtares së Sllovakisë.

Vetëm një minutë pasi nisi pjesa e dytë, Polonia ka gjetur golin, shkruan lajmi.net.

Ishte Karol Linetty që pranoi një asistim të mrekullueshëm nga Maciej Rybus dhe lehtësisht barazoi rezultatin.

Ndërkohë, rezultati momental është 1 – 1./Lajmi.net/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara