Google ADS

 Shënohet gola e parë në “El CLasico”, Alaba jep epërsinë Real Madridit

16:53 | 24 Tetor 2021
.

 

Tashmë është duke u zhvilluar ndeshja mes Barcelonës dhe Real Madridit.

Një ndeshje mjaftë interesante ku ka shumë sulme dhe kundër sulme të krijuara.

Madrilenët kanë gjetur rrjetën e katalunasëve, me golin e David Alaba, i cili u asistua nga Rodrygo në minutën e 32-të.

 

Rezultati momental është 0-1 në favor të Real Madridit. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale