Rrahje e madhe para ndeshjes në Ligën e Kampionëve (VIDEO)

21:49 | 13 Shtator 2017

Tifozët e Mariborit dhe Spartak Moskës janë përleshur para ndeshjes që po zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Policia ka marrë masa për të qetësuar situatën, teksa tifozët u janë vërsulur edhe atyre, raporton Ekspress.

Maribori dhe Spartak Moska po barazojnë 0:0 pas pjesës së parë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara