Ronaldo do bëhet përsëri baba, ndan fotografi me fansat e tij

17:17 | 28 Tetor 2021

Ylli i Manchestetr United, Cristiano Ronaldo, përveç suksesit të tij në futboll, njihet edhe si një person shumë familjarë dhe i dhënë shumë pas fëmijëve.

Cr7 pa  bërë publike se  tashmë është në pritje  të bëhet përsëri baba me të dashurën e tij, Gerogina Rodriguez.

Në foto shihet Ronaldo bashkë me bashkëshorten e tij me një eko në dorë.

Fotoja e postuar nga portugezi është bërë shumë shpejt virale.

“Me kënaqësi ju njoftojmë se po presim binjakë. Zemrat tona janë plot dashuri, mezi presim t’ju takojmë”- ka shkruar Ronaldo.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Ndërsa 36-vjeçari ka katër fëmijë të tjerë. /arbresh.info/

Lajmet më të lexuara