Rilind Haziraj largohet nga Fushë Kosova

12:38 | 10 Qershor 2023

Rilind Haziraj ka njoftuar largimin e tij nga Fushë Kosova.

Klubi i sapo promovuar në Superligë do mbetet pa sulmuesin kryesor të tyre që ishte protagonist në rikthimin e skuadrës në futbollin elitar kosovar.

Ai përmes një postimi në Facebook lajmëroi largimin e tij nga klubi duke i falenderuar akterët rreth skuadrës.

“Dua t’ju njoftoj se nga sot nuk jam më pjesë e klub-it KF Fushë Kosova. Dëshiroj t’i falenderoj të gjithë bashkëlojtarët, trajnerët,kryesinë dhe tifozët për mbështetjen e dhënë gjatë gjithë sezonit. Klubit i uroj suksese në Superligë”, ka shkruar ai në Facebook./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme