Reali triumfon ndaj Cadizit dhe barazohet me Atleticon në krye

23:56 | 21 Prill 2021

Real Madridi është ngjitur në krye të tabelës së La Ligas pas fitores së rëndësishme përballë Cadizit (3-0) në ndeshjen e xhiros së 32-të në La Liga.

Në sfidën e zhvilluar në Estadio Ramon de Carranza, Los Blancos e kryen detyrën që në pjesën e parë…

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara