Reagimi i Ronaldos kur Lewandowskit i jepet çmimi ‘The Best’

12:29 | 18 Dhjetor 2020

Robert Lewandowski është ‘The Best’ (Më i Miri) për vitin 2020.

Ai i mposhti Cristiano Ronaldon dhe Lionel Mesin në garën për çmimin e dhuruar nga FIFA.

Më së rëndi duket se e përjetoi Ronaldo, i cili pati një shikim interesant teksa Gianni Infantino ia dhuroi personalisht çmimin Lewandowskit.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara