Përfundon raundi i dytë i meçit Joshua – Pulev

00:13 | 13 Dhjetor 2020

Ka përfunduar raundi i dytë i meçit Joshua – Pulev.

Bokseri anglez, Anthony Joshua ishte diçka më i mirë në këtë raund, ku i dha disa goditje të fuqishme kundërshtarit nga Bullgaria, Pulev, shkruan GazetaBlic Sport.

Mbetet të shihet se si do të rrjedhin gjërat tutje.

Vlen të theksohet se Anthony Joshua do t’i duhet t’i mbrojë titujt në kategoritë IBF, WBA, WBO dhe IBO.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara