Përfundon pjesa e parë Kosovë – Gambia

19:51 | 11 Qershor 2021

Është mbyllur pjesa e parë e ndeshjes miqësore mbes Kosovës dhe Gambisë e cila është dukë u zhvilluar në Antali të Turqisë.

45 minutat parë në këtë ndeshje ka përfunduar me rezultat 0-0.

Në pjesën e parë, Kosova pati disa raste shumë të bukura por për fat të keq nuk ka mundur të shënoje në portën e kundërshtarit.

Gjithashtu edhe Gambia ka pasur disa raste por nuk ka mundur të shënoje.

Ndryshe, pritet që selektori i Kosovës Bernard Challandes, të bëjë zëvendësime në pjesën e dytë. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara