Pas stërvitjeve me intensitet të lartë, Batatina me futbollistët e tij freskohen në liqenin e Ohrit

19:51 | 25 Qershor 2021

Skuadra e Llapit po zhvillon përgatitjet finale para dueleve në Conference League.

Bardhekaltrit po qëndrojnë në qytetin e Ohrit, ku i kanë filluar stërvitjet para tri ditëve.

Gjatë ditës së sotme skuadra llapjane ka stërvitur me intensitet të lartë, dhe freskinë e ka gjetur në liqenin e Ohrit, ku i është bashkuar edhe trajneri, Tahir Batatina.

“Pas dy stërvitjeve me intensitet të lartë, koha për regjenerim në ujin e ftohtë të liqenit të Ohrit”, thuhet në postimin e Llapit.

Kujtojmë se dy ditë më parë, Llapi zhvilloi në Ohër miqësoren me Dritë, në të cilën u mposhtën me rezultat 2-0./GazetaOlle/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara