Google ADS

Nderohet në mënyrë speciale futbollisti nga Kosova i Kombëtares shqiptare (FOTO)

15:17 | 5 Prill 2017
Arbresh.info

Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë dhe skuadrës amerikane Colorado Rapids, Shkëlzen Gashi, përcjellë Arbresh.info.

Atij i është zbuluar një bilbord në qytetin e Colorados.

Gashi është një ndër futbollistët më të vlerësuar të Colorados në SHBA.

“Çfarë bilbordi i mrekullueshëm në qytetin e mrekullueshëm”, ka shkruar Gashi. /Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale