Nacho mund të transferohet në Itali

08:44 | 30 Maj 2023

E ardhmja e Nacho Fernandez mbetet ende e paqartë, pasi kontrata aktuale me Real Madrid skadon këtë verë dhe ende nuk ka vendim nga dy palët për vazhdimin e saj apo jo.

Për mbrojtësin spanjoll kanë shprehur interesim disa klube, në mesin e të cilave edhe Inter që synon ta transferojë atë me kosto zero në Itali.

33 vjeçari ka qenë pjesë e akademisë së Real Madrid, ndërsa nga viti 2012 kishte filluar paraqitjet në ekipin e parë./kk

Shpërndaje në rrjete sociale