Mourinho zbulon nëse Kane do të jetë i gatshëm ndaj Arsenalit

09:55 | 12 Mars 2021

Tottenham ka arritur të fitojë ndeshjen e radhës në Ligën e Evropës, me rezultat 2-0 ndaj Dinamo Zagreb.

Lajmi i keq nga kjo ndeshje ishte lëndimi i Harry Kane, i cili u zëvendësua për të mbajtur këmbën e tij me akull.

Megjithatë, menaxheri i Spurs, Jose Mourinho, njoftoi se ai mund të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Arsenalit.

“Do të presim për teste nesër por jam i sigurt që ai do të jetë i gatshëm”, tha Mourinho.

Të dielën do të luhet derbi londinez midis Arsenalit dhe Tottenhamit nga ora 17:30./lajmi.net/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara