Milani fiton ndaj Torinos me rezultat minimal

22:47 | 26 Tetor 2021

AC Milani ka shënuar fitore minimale ndaj Torinos me rezultat 1-0.

Rossonerëve ja dhurojë fitoren e ndeshjes goli i Olivier Giroud në minutën e 14-të.

Pas kësaj fitore, Milani renditët në vendin e parë të tabelës më 28 pikë, ku ka shënuar nëntë fitore dhe një barazim. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale