Mësohet arsyeja e vdekjes së Astorit

14:40 | 4 Mars 2018

Sipas mediave italiane, Astori ka pësuar infarkt.

Vdekja e Davide Astorit ka shokuar gjithë Italinë.

Tani është mësuar edhe arsyeja, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas mediave italiane, Astori ka pësuar infarkt.

Mbrojtësi italian ka ndërruar jetë në gjumë.

Deri më tani janë shtyrë dy ndeshje, Genoa-Cagliari dhe Udinese-Fiorentina. /Lajmi.net/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara