Man Utd – PSG, Roma – Porto, këto janë rezultatet pas pjesëve të para

22:22 | 12 Shkurt 2019

Kanë përfunduar pjesët e para të dy ndeshjeve të 1/8 së finales së Ligës së Kampionëve.

Në ‘Old Trafford’ po zhvillohet ndeshja kryesore e mbrëmjes, ku Manchester United po takohet me Paris Saint Germian.

Pjesa e parë e kësaj ndeshje ka përfunduar barazim pa gola.

Barazim pa gola ka përfunduar edhe pjesa e parë e ndeshjes që po luhet në ‘Olimpico’ mes Romës dhe Portos.

 

 

Lajmet më të lexuara