Lorient – PSG, formacionet zyrtare

20:30 | 22 Dhjetor 2021

PSG do zhvillojë një sfidë jo të vështirë në ‘letër’ ndaj Lorient në kuadër të xhiros së 19-të në Ligue 1.

“Parisienët” që kanë munesa të shumta përfshirë edhe dy yjet e skuadrës Neymar dhe Mbappe, do provojnë përmes Messit që të arkëtojnë pikët e plota.

Ndërsa, Lorient që nuk di për fitore ose barazim në tetë ndeshjet e fundit, shpreson t’i jap fund këtij rezultati negativ.

Formacionet zyrtare:

Shpërndaje në rrjete sociale