Lewandowski e kalon Bayernin në epërsi ndaj Villarrealit

07:55 | 13 Prill 2022

Bayern Munichi ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Villarrealit në ndeshjen e kthimit të fazës çerekfinale në Ligën e Kampionëve.

Robert Lewandowski ka shënuar për “Bavarezët” në minutën e 52-të.

Rezultati aktual i kësaj ndeshje është 1:0, kurse rezultati i përgjithshëm 1:1.

Shpërndaje në rrjete sociale