Google ADS

Lajmi i fundit: Kololli dhe Kryeziu lejohen të luajnë vetëm ndaj Moldavisë

11:40 | 1 Shtator 2020
Arbresh Info

Skuadra e FC Zurich ka konfirmuar se dy yjet kosovare Benjamin Kololli dhe Hekuran Kryeziu mund të luajnë vetëm kundër Moldavisë.

Kosova me 3 shtator përballet me Moldavinë në Parma të Italisë, ndërsa dyshja Kololli dhe Kryeziu do jenë të pranishëm, transmeton portali arbresh.info.

Mirëpo, të dy lojtarët nuk do t’iu lejohet të jenë pjesëmarrës në “Fadil Vokrri” me 6 shtator kundër Greqisë.

https://twitter.com/fc_zuerich/status/1300725416945233926

Kololli dhe Kryeziu nuk janë të vetmit lojtar që nuk do lejohen ndaj Greqisë, ngase edhe Milot Rashicës nuk i është lejuar nga Werder Bremen-i./arbresh.info.