Kosova me shumë mungesa kërkon pikët e plota në udhëtim të Greqia, formacionet zyrtare

19:39 | 14 Tetor 2020

Sonte (e mërkurë) do zhvillohet ndeshja mes Greqisë dhe Kosovës, e vlefshme për xhiron e katër të grupit C në Ligën e Kombeve.

Dy përfaqësueset kanë publikuar 11-shet startuese të zgjedhura nga John Van’t Schip dhe Bernard Chalandes, shkruan portali arbresh.info.

Përzgjedhësi i “Dardanëve” ka bërë disa ndryshime në krahasim me ndeshjen e kaluar shkaku i mungesave.

Formacionet zyrtare:

Greqia: Vlachodimos, Hatzidiakos, Svarnas, Tzavellas, Giannoulis, Kourbelis, Zeca, Limnios, Bakasetas, Mantalos, Pavlidia.

Kosovë: Muric, Vojvoda, Dresevic, Aliti, Paqarada, Loshaj, Shala, Kastrati, Celina, Hadërgjonaj, Kololli.

Përballja nis në ora 20:45./arbresh.info.

Lajmet më të lexuara