Klubi i njohur kosovar e shkarkon trajnerin

12:17 | 23 Tetor 2017

Klubi i basketbollit Bashkimi dhe trajneri Predrag Milovic i kanë ndarë rrugët.  

Një gjë e tillë ka ndodhur për shkak të rezultateve të dobëta të ekipit gjakovar.

Pas katër xhiro në këtë sezon, Bashkimi ka gjashtë pikë me dy fitore e dy humbje. /arbresh.info/

mij

Shpërndaje në rrjete sociale