Këto janë datat kur zhvillohen ndeshjet e Ligës së Kampionëve

14:40 | 14 Dhjetor 2020

Është hedhur shorti i fazës së 1/8 të Ligës së Kampionëve për sezonin 2020/21.

Skuadrat kanë mësuar kundërshtarët derisa kryendeshja pritet të jetë ajo në mes të Barcelonës dhe PSG-së.

Ndeshjet e para do të luhen me 16/17/22/23 shkurt derisa ato të kthimit luhen me 9/10/16/17 mars.

UEFA më vonë do të publikoj orarin e saktë të ndeshjeve të kësaj faze.

Finalja e Ligës së Kampionëve do të zhvillohet në Stambol

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara