KB Prishtina prezanton trajnerin e ri

15:42 | 28 Qershor 2021

Ish-trajneri i Cibona Zagreb dhe shumë skuadrave tjera elitare, Ante Nazor vjen në krye të Prishtinës.

Në vazhdim të përgatitjeve për edicionin e ri sot është zyrtarizuar Kryetrajneri, Ante Nazor.

Kroati 42 vjeçar ka një karrierë të bujshme në zejen e trajnerit, ku ka udhëhequr skuadra të mëdha dhe gjithashtu ka arritur shumë suksese./arbresh.info/

 

Postimi i plotë:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara