Juventus të interesuar për Depay?

09:58 | 10 Qershor 2021

Klubi italian, Juventus  ka shprehur interesim për holandezin Memphis depay që një kohë të gjatë.

27-vjeçari luan aktualisht tek Olumpique Lyonais.

Holandezi ka zhvilluar 37 ndeshje dhe ka shënuar 20 gola në ligë 1, 8 ndeshje dhe 6 gola  në Ligën e Kampionëve.

Italianët kanë ofruar  një pagë për 27 vjeçarin e cila shumë është 3 milionë më shumë se ajo që ka ofruar Barcelona./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara