Interi dhe Milani garojnë për sulmuesin e Lille

13:11 | 22 Shkurt 2021

Sipas Calcio Mercato – Interi dhe Milani po garojnë për nënshkrimin e sulmuesit të Lille, Nanitamo Ikone, shkruan Goal.

Të dy klubet po bëjnë gati ofertat për 22-vjeçarin, i cili aktualisht vlerësohet rreth 30 milion €, transmeton arbresh.info.

Ikone ka shënuar katër gola në 26 ndeshje të Ligue 1 për Lille në 2020-21./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara