Futbollisti më i lumtur në botë tregohet i jashtëzakonshëm në Instagram (VIDEO)

10:05 | 17 Korrik 2017

Mbrojtësi francez i Olimpique Marseille, Patrice Evra, njihet për videot e jashtëzakonshme që sjell në rrjetet sociale, transmeton Arbresh.info.

Lojtari që njihet si më i lumturi në botë, Patrice Evra, ka bërë thirrje për më shumë lumturi dhe buzëqeshje, përmes një videoje qesharake në Instagram. /Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara