Google ADS

Spanjë-Francë, publikohen formacionet zyrtare

19:52 | 9 Korrik 2024
D.H

Spanja dhe Franca luajnë ndeshjen gjysmëfinale të Kampionatit Evropian “Gjermania 2024”.

Ndeshja starton nga ora 21:00, shkruan Arbresh.info.

Tani më janë publikuar edhe formacionet zyrtare të këtij takimi.

Spanja ka disa mungesa dhe luan me këtë formacion:

Ndërsa francezët janë pa mungesa dhe kjo është 11-shja startuese:

Fituesi i kësaj ndeshje luan të dielën finalen e madhe ndaj fituesit të ndeshjes tjetër që do të zhvillohet nesër mes Anglisë dhe Holandës./Arbresh.info/