Google ADS

Formacionet zyrtare: Lyon – PSG, mungon Shaqiri

20:35 | 9 Janar 2022

Parisa Saint-Germain do të jetë mysafir  i Lyonit në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 20-të në Ligue 1.

Lyoni në pesë ndeshjet e fundit nuk kanë shijuar asnjë fitore, ku kanë shënuar një humbje dhe katër barazime.

Ndërsa Parisi, synojnë fitore bindëse për ta siguruar kreun e tabelës në Ligue 1.

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare nga të dyja skuadrat për ndeshje e cila do të zhvillohet në ora 20:45.

Formacionet zyrtare;

Lyon: Lopes Da Silva, Boateng, Kukeba, Dubois, Guimaraes, Caqueret, Emerson, Paqueta, Aouar, Dembele

PSG: Navas, Dagba, Kimpembe, Marquinhos (c), Nuno Mendes; Paredes, Herrera, Verratti; Ëijnaldum, Icardi, Mbappe. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale