Formacionet zyrtare Kroaci – Çeki

17:17 | 18 Qershor 2021

Në ora 18:00 do të zhvillohet ndeshja Kroaci-Çeki, në kuader të Kampionatit Evropian, “Euro 2020”.

Dy kombëtaret gjenden në Grupin D bashkë me Anglinë dhe Skocinë.

Çekia për momentin gjendet në vendin e parë të tabelës , kurse Kroacia gjendet në vendin e tretë. /arbresh.info/

 

Formacionet zyrtare:

Kroacia:

Çekia:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara