Formacionet zyrtare: Inter – Bologna

19:54 | 5 Dhjetor 2020

Sot do të luhet ndeshja ndërmjet Inter dhe Bologna, në kuadër të xhiros së 10-të të Serie A.

Inter është në përndjekje të kreut dhe qëndron i dyti në tabelë me gjithsej 18 pikë, ndërsa lider i tabelës është Milan me 23 pikë.

Bologna qëndron në vendin e 10-të të tabelës, skuadra e Mihajlovic po ka probleme dhe këtë e pranoi vetë serbi, ata kanë 12 pikë gjithsej.

Këto janë formacionet e skuadrave.

Interi:

Bologna:

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara