Florian Marku bëhet baba për herë të parë, ja si e emëroi djalin e tij

16:36 | 27 Nëntor 2021

Florian Marku ka njoftuar se është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë boksieri përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ai gjithashtu njoftoi se të birit ia ka vënë emrin, Matin.

“Faleminderit Zotit të gjithësisë për këtë mrekulli që më solli sot. Në të njëjtën datë ka lindur edhe nusja në 27 nëntor. Mirëseerdhe në këtë jetë, djali im, Matin Marku. Zoti të dhëntë shëndet, fat dhe një jetë sa më të lumtur. Babi dhe mami do të duan pa kufij gjithmonë”, ka shkruar Marku në profilin e tij./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara