Florent Muslija me një gol të bukur e kalon Kosovën në epërsi ndaj Qipros

21:15 | 27 Shtator 2022

Kombëtarja e Kosovës në futboll ka shënuar golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Qipros në Ligën e Kombeve.

Florent Muslija ka shënuar për “Dardanët” në minutën e 21-të për rezultatin 1:0./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale