Eriksen vjen me një mesazh emocionues nga spitali

10:28 | 14 Qershor 2021

Mesfushori, Kristian Eriksen, ka një mesazh për të gjithë , pasi që u shtri në spital.  Eriksen shokoi botën e futbollit pasi ra pa ndjenja në fushë gjatë ndeshjes mes Danimarkës dhe Finlandës. Fatmirësisht gjendja e tij tani është stabile, ai ka folur në një bisedë të shkurtër për “La Gazzeta dello Sport”.

“Faleminderit të gjithëve, nuk do të dorëzohem. Tani jam mirë, por dua të kuptojë se çfarë më ka ndodhur. Dua të them faleminderit për gjithçka çfarë keni bërë për mua”.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara