E konfirmon agjenti, Klopp nuk largohet nga Liverpool

14:03 | 6 Maj 2021

Agjenti i Jurgen Klopp, Marc Kosicke ka konfirmuar se tekniku gjerman do mbetet në stolin e “Reds”.

Liverpool nuk dihet nëse do ta sigurojë pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve, gjë që ka pasur të këtë spekulime lidhur me të ardhmen e disa yjeve dhe trajnerit, transmeton lajmi.net.

Sidoqoftë, Kosicke ka konfirmuar që Klopp nuk do largohet.

“Absolutisht. Nuk ka diskutim”, tha shkurtimisht agjenti për Sports Mole.

Ndërkohë, pritet që Liverpool të bëjë disa përforcime në skuadër, sidomos në mbrojtje dhe sulm.

Shpërndaje në rrjete sociale