Drita konfirmon largimin e katër futbollistëve nga skuadra

12:46 | 18 Gusht 2020

Drita ka konfirmuar largimin e katër futbollistëve, si Bunjamin Shabani, Darko Tofiloski, Liridon Leci dhe Lirim Mema.

Liridon Lecit dhe Darko Tofiloski iu ka skaduar kontrata, ndërsa dy të tjerët kanë ndërprerë kontratën, pavarësisht që kishin edhe një vit tjetër, shkruan portali arbresh.info.

Njoftimi i plotë:

FALEMINDERIT KAMPIONA

Klubi jone FC DRITA ka perfunduar bashkepunimin me lojtaret si Bunjamin Shabani, Darko Tofiloski, Liridon Leci dhe Lirim Mema.

Lojtareve si Darko Tofiloski dhe Liridon Leci ju ka skaduar kontrata me klubin ndersa Bunjamin Shabani dhe Lirim Mema edhe pse kishin kontrate edhe per nje vit tjeter, me marreveshje te dyanshme jemi dakorduar qe ti ndajm rruget ndoshta edhe per shkak te hapsires se vogel qe kishin ne ndeshje.

https://www.facebook.com/dritafcofficial/photos/a.382442372140267/1185243921860104/?type=3&theater

Ne si klub, i falemderojme shume per kontributin e dhene dhe ju deshirojme shume suksese ne vazhdim te karrieres se tyre”, ka shkruar Drita në Facebook./arbresh.info.

Të ngjashme