Drita – Dukagjini, formacionet zyrtare

12:16 | 29 Nëntor 2021

Ndeshja mes Dritës dhe Dukagjinit do të jetë përballja e fundit në kuadër të xhiros së 16-të të Superligës së Kosovës.

Tashmë janë bërë publike dhe formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Drita: Maloku, Limani, Balde, Cuculi, Blakqori, Jashari, Muja, Ajzeraj, Broja, Krasniqi dhe Simonovski.

Dukagjini: Haxhimusa, Kuqi, Basriu, Dallku, Syla, Shabani, Ahmeti, Carioca, Mulaj, Merlaku dhe Chibueze.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Selami Osmani, Bezi” me fillim nga ora 13:00./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara