Google ADS

Bayern Munich luan për fitore në udhëtim të Hoffenheim, formacionet zyrtare

14:42 | 27 Shtator 2020

Sot (e diele) do zhvillohet ndeshja mes Hoffenheim-it dhe Bayern Munich-ut, e vlefshme për xhiron e dytë të Bundesligës.

Bayern-i pas fitores ndaj Sevilla-s kërkon që të vazhdojë me serinë pa humbje, shkruan portali arbresh.info.

Ndërsa, skuadra vendase gjithashtu ka arkëtuar tri pikë në ndeshjen e parë dhe do provojë befasinë ndaj “Bavavrezëve”.

Formacionet zyrtare:

Hoffeinheim: Baumann, Akpoguma, Baumgartner, Bicakcic, Dabbur, Geiger, Kaderabek, Kramaric, Posch, Samassekou, Vogt.

Bayern Munich: Neuer, Pavard, Kimmich, Gnabry, Sane, Zirkzee, Boateng, Davies, Tolisso, Muller, Alaba.

https://twitter.com/FCBayern/status/1310195505805307905

Përballja nis në ora 15:30./arbresh.info.

Shpërndaje në rrjete sociale