Google ADS

Ballkani ndan rrugët edhe me dy lojtarë tjerë

09:38 | 20 Janar 2023
K.B

Kampioni i Kosovës në futboll, Ballkani i ka ndarë rrugët edhe me dy futbollistë të tjerë.

Pasi dje zyrtarizoi largimin e Sinanit, suharekasit kanë larguar edhe dy transfere të tjera.

Bëhet fjalë për Dejan Zarubicën dhe Lucas Cardoson.

Klubi i ka falendëruar për kontributin dhe ju ka dëshiruar suksese në të ardhmen.

Shpërndaje në rrjete sociale