Arnold Gjergjaj ‘shpërthen’ pas meçit në rrjetet sociale

18:25 | 10 Dhjetor 2017

Arnold Gjergjaj ka humbur meçin e mbrëmshëm ndaj irlandezit, Sean Turner, raporton arbresh.info.

Boksieri nga Kosova ka reaguar pas meçit përmes një postimi në rrjetin social Facebook.

“Të dashur miq, kam humbur luftën time të 32-të. Sean ishte boksieri më i mirë mbrëmë. Faleminderit për mbështetjen tuaj në të gjitha përpjekjet e mia. Një falënderim i madh shkon te gruaja ime, Marta, e cila ishte atje për mua. Falë familjes sime, ‘Team Cobra’, anëtarët e Boxfit Arnold, të gjithë sponsorët dhe miqtë që më mbështetën”, ka shkruar Arnold Gjergjaj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara