Alban Dragusha bëhet me skuadër të re, bashkohet me trajnerin e tij të preferuar

14:34 | 4 Qershor 2018

Besa nuk është duke i ndalur transferimet edhe pse asnjë deri më tani nuk e k bërë zyrtare.

Klubi pejan që pritet të kalojë në pronësi të kompanisë Dukagjini, dëshiron ta rikthej Besën në nivelin më të lartë të futbollit kosovar.

Ismet Munishi vetëm ka filluar me transferime, ndërsa ai i radhës është Alban Dragusha, shkruan Gazeta Olle.com, përcjell arbresh.info.

Mbrojtësi me përvojë do të vazhdojë të lujë futboll aktiv dhe për këtë e ka bindur Munishi.

Ata së bashku kanë qenë te Llamkos Kosova, Hajvalia, Drita e Vëllaznimi.

Munishi ka në radar edhe disa lojtarë të tjerë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara