Google ADS

AFCON: publikohen formacionet e ndeshjes Kamerun – Egjipt

19:00 | 3 Shkurt 2022

Sot do të zhvillohet ndeshja e dytë e gjysmëfinales së Kupës së Kombeve të Afrikës, Kamerun-Egjipt.

Ndërsa mbrëmë Senegali arriti të shënojë fitore ndaj Burkina Faso me rezultat 1-3 dhe duke siguruar pjesëmarrjen në finale.

Sot do të mësohet edhe Kombëtarja tjetër e  cila do të vazhdojë drejt finales së Kupës së Kombeve të Afrikës.

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e cila do të zhvillohet në ora 20:00. /arbresh.info/

Formacionet zyrtare:

Shpërndaje në rrjete sociale