Google ADS

‘5 minutshi’ i Llapit, kalon në avantazh ndaj Ballkanit

13:18 | 12 Mars 2023
A Z

Po zhvillohet ndeshja mes Llapit dhe Ballkanit në stadiumin ‘Zahir Pajaziti’ në Podujevë.

Llapi ka kaluar në epërsi me golin e Alidemajt nga pika e bardhë.

Skuadra nga Suhareka, shkaktuoj penallti në lojtarin Trimror Selimi.

Rezultati momental është 1-0. /IndeksOnline/

Shpërndaje në rrjete sociale